fbpx

O nás

Domů // O nás

O nás

Pohyb a cestování – to je Elixír active. Myšlenka spojit cvičení s poznáváním tuzemských nebo zahraničních destinací v nás zrála už od založení Elixír studia v roce 2006. Při společném cvičení v tělocvičně se daly dohromady skupiny aktivních lidí, kteří s námi sdíleli touhu zasportovat si spolu nejen v Praze, ale i na zajímavých místech v Čechách i ve světě. Zažít víkend nebo týden plný aktivní zábavy, vidět nová místa, vykoupat se v bazénu či v moři a večer se společně bavit s dobrými jídlem, pitím, muzikou či tancem. Zkrátka, užít si z pobytu každou minutu.

V roce 2012 vznikla cestovní kancelář Elixír tours a sportovní zájezdy začaly být realistickou vizí. Měli jsme nápad, chuť a teď už i možnosti. A Elixír active byl na světě…

Kam jezdíme

Každý rok pro vás připravujeme desítky pobytů, tuzemských i zahraničních. A moc nás těší, že vás to s námi baví a jezdí vás čím dál víc. Vybíráme pro vás stále nové a nové destinace. Tak se s námi můžete podívat na zámky Dětenice, Loučeň, Hlubokou nad Vltavou nebo ke sklípkům na jižní Moravě, stejně jako na Seychely, Mauricius, Spojené arabské emiráty nebo do Ománu. Spektrum naší nabídky je široké a záleží jen na vás, co si vyberete. Všechny hotely – české i zahraniční – důkladně prověřujeme a na kvalitu jsme opravdu nároční. A jsme rádi i za zpětnou vazbu našich klientů.

Co děláme?

Cvičíme a cestujeme. Jsme specialisté na pilates, ale samozřejmě provozujeme i řadu dalších atraktivních druhů cvičení – jógu, bosu, SM systém, PortdeBras, deepWork, CORE trénink, TRX, jumping a další. Lekce vedou vyškolení lektoři, kteří mají se cvičením dlouhodobé zkušenosti. Odcvičili dlouhé hodiny v tělocvičnách po celé republice, absolvovali vzdělávací kurzy a školení v naší Elixír akademii i jinde a neustále se seznamují s novými trendy, které do sportu přicházejí. U nás se zkrátka cvičí podle poslední módy

Vzděláváme se

Kdo chce dělat věci opravdu dobře, musí na sobě stále pracovat. Platí to o lektorech, ale i o nás samotných. Pro toho, kdo chce cvičit dobře, připravujeme řadu kurzů, školení a tzv. speciálů.  Každý z těchto vzdělávacích programů je zaměřený na určité téma a je v něm více prostoru dobře pochopit jednotlivé cviky a naučit se nové. Lektor má také více času zodpovídat případné dotazy. Pro ty, kteří by chtěli rozšířit řady profesionálních lektorů, pořádáme v rámci naší Elixír akademie také rekvalifikační kurzy, například Instruktor pilates a Instruktor zdravotní tělesné výchovy.