fbpx

Elixírka

Domů // Elixírka

Jste moderní aktivní žena, která se zajímá nejen o dění okolo sebe, ale v té správné míře také o sebe? Určitě! Každá z nás chce o sebe dobře pečovat, správně jíst a pravidelně se hýbat. Chceme být sebevědomé a hrdé na všechno, co jsme dokázaly. Chceme pomáhat druhým, ale chceme umět v určitou chvíli říci i ne. Chceme nosit, co nám sluší a chceme se také bavit. Zkrátka, CHCEME SI SVŮJ ŽIVOT NAPLNO UŽÍT.

Jste taková? Pracujete na tom? Pak jste jako my ELIXÍRKA.

Komunita #elixirka sdružuje ženy, které už vědí, co od života chtějí. Nejsou dokonalé. Některá má nějaké to kilo navíc, některá se právě zapsala do kurzu asertivity, jiná už počtvrté začíná s angličtinou a další by chtěla vidět svět, ale bojí se létat…

V partě se všechno zvládne mnohem lépe.  Odhodláváte se k pravidelnému cvičení? Přijďte za námi a po pár lekcích zjistíte, že se na cvičení s kámoškami těšíte. Poleťte si s námi zacvičit k moři, podržíme vás a za chvíli už budete beze strachu létat až k Indickému oceánu. A ještě tam procvičíte i ty cizí jazyky.

Jsme prostě parta žen, které se umí bavit a rády se obklopují stejně smýšlejícími osobami. Jsme Elixírky. A vůbec nevadí, že to máte k nám do pražského Elixír studia daleko. Pojeďte si námi zasportovat na zámek v Čechách, do resortu na Moravě nebo si s námi vyrazte zacvičit na pláž až na Seychely. Ať už milujete jógu nebo pilates či dáváte přednost akčnějšímu jumpingu, mezi námi Elixírkami vždy najdete spřízněné duše.

Tak už se nerozmýšlejte a přidejte se k nám. Buďte aktivní a užívejte si každý den.

Vaše Elixírky

Možnosti členství

Do 24h od zakoupení členství, Vám bude členství přiřazeno k účtu.

Chcete se dozvědět o všech akčních nabídkách jako první?

Zdarma. Stačí stáhnout pomocí QR kódu.

Cena za roční členství

200 Kč sleva na víkendové pobyty v ČR
10% sleva na sobotní speciály a jumping akce mimo Elixír studio
10% sleva na kurzy, semináře, rekvalifikace Elixír akademie

Cena za roční členství

1000 Kč sleva na pobyty v zahraničí
200 Kč sleva na víkendové pobyty v ČR
20% sleva na sobotní speciály a jumping akce mimo Elixír studio
15 % sleva na kurzy, semináře, rekvalifikace provozované Elixír akademií

Neprodejná. Nabízí exkluzivní (koncierské) asistenční služby a další výhody pro VIP členy.