fbpx

Elixír – Váš online fitness partner

Domů // Elixír – Váš online fitness partner

HIIT Full Body s Evkou Žlutířovou

(36 min)

HIIT trénink je pořádná makačka, ale výsledky na sebe nedají dlouho čekat. A o to nám jde. Evka si pro vás připravila svižnou lekci s jasnou zápletkou – potrénovat celé tělo.
Trénink je rozdělen na dvě části – ta první je zaměřena horní část těla – paže, záda, pevný střed těla a druhá na dolní část těla – na nohy, zadek…A samozřejmě na konci nás čeká happyend 🙂 a příjemné protažení. Na lekci potřebujete jen pevné boty a vodu k pití:)

Zdravá záda 2 s Katkou Machovou
(41 min)

Tak pojďme na to, naše záda si zaslouží naši pozornost. „Příběh“ této lekce začíná dynamickou částí ve stoje a pak se s Katkou přemístíte na zem a budete se věnovat silovějšímu cvičení, protože zdravá záda znamená i silný střed těla. A nebyla by to lekce s Katkou, kdyby se v ní neobjevily prvky ladného Port de Bras:), které uvolní naše klouby a naladí naši mysl. Cvičíme bosky 🙂

Mobilizací ke štíhlé postavě s Anetou Šmerdovou

(61 min)

Díky Anetce se přesuneme do dalšího žánru. Anetka v lekci kloubí prvky několika cvičebních směrů s důrazem na jednoduchost s jedním cílem – mobilizací ke štíhlé postavě. Na její postavě vidíme bez debat, že „její scénář“ funguje, tak proč jej nezkusit i my? Tak pojďme na to! Cvičíme bosky a kormě podložku nepotřebujete ke cvičení nic, pouze chuť si zacvičit a vyrýsovat svou postavu.

Každý dnes potřebuje dobít baterky a pozitivní energii. 

Náš návod je jasný! Sosejte s námi ELIXÍR!  

V únoru, kdy společně oslavíme Valentýna, jsme si pro Vás připravili pravidelný pohyb ZDARMA. Vždy na tři následující tři dny Vám zpřístupníme 3 videa předtočených lekcí různých forem cvičení a stupni pokročilosti.

Dostatek pohybu a dávek energie se tak dostane na každého:)

Před cvičením, pokud máte zdravotní problémy, se poraďte se svým lékařem. Cvičte vlastním tempem, vnímejte své tělo, buďte na něj vlídní, dýchejte, nechoďte přes práh bolesti!
Tvůrci ani aktéři (lektoři) videí neberou zodpovědnost za zranění či za újmu na zdraví těch, kteří dle předtočených videí cvičí.